ČASQ

Základní informace

Turnaj mužů kategorie „B“

24.2.2017, těsně před mistrovstvím republiky, zabojují hráči s rankingem 17 – 200 o poslední body do žebříčku pro účast na MR. Proto očekáváme vysokou účast a spoustu vyrovnaných a vypjatých zápasů.

Seznam přihlášených hráčů

Turnaj mužů kategorie „A“ – 9. a 10.12.2017

Vítězem prosincového áčka se stal Jakub Solnický, který ve finále porazil Petra Martina v poměru 3:1 na sety. Souboj o třetí místo mezi Viktorem Byrtusem a Michalem Jadrníčkem vyzněl lépe pro prvního jmenovaného v poměru 3:0. 5. místo obsadil nejlepší hráč strahovského klubu Jaroslav Čech a 8. skončil Jakub Stupka.

Kompletní výsledky turnaje

První mužské áčko sezóny pro Mekbiba.

Ve dnech 23. a 24.9.2017 proběhl v našem Squashcentru úvodní áčkový turnaj sezóny. Z TOP 10 chyběli mezi přihlášenými Jan Koukal, Martin Švec a Ondřej Uherka. Turnaje se naopak zúčastnil Mohammad Al Sarraj figurující na 87. místě žebříčku PSA, pro letošní sezónu hájící barvy Squashclubu Strahov. Turnaj se vyvíjel víceméně podle papírových předpokladů až do čtvrtfinále, kde Viktor Byrtus porazil Jakuba Solnického a vytvořil semifinálovou dvojici s Danielem Mekbibem. Druhou dvojicí byli Mohammad Al Sarraj s Petrem Martinem. V neděli se do finále hladce probojovali Mohammad s Danem a v krásném zápase otočil Dan nepříznivý vývoj utkání z 1:2 na 3:2 a ukořistil první titul pro sebe. V zápase o třetí místo zúročil zkušenosti Petr Martin, který porazil Viktora Byrtuse 3:2 na sety.

Kompletní výsledky turnaje

Chcete si zarezervovat squashový kurt?