ČASQ

Základní informace

Dubnové turnaje kategorie „A“

Úspěchem strahovského klubu skončilo dubnovém mužské áčko. Vítězem se stal Martin Švec hájící barvy klubu Squash Viktoria, který se ale dlouhodobě připravuje právě na Strahově. Ve finále zdolal ve třech setech Ondru Uherku. V semifinále podlehl Martinovi  strahovský Jarda Čech, který obsadil konečné 4. místo. Ještě o jednu příčku lépe skončil Lukáš Jelínek. Gratulujeme!

Ženské áčko se stalo kořistí strahovské Natálie Babjukové, jež si postupně poradila s Anežkou Stöckelovou, Terezou Elznicovou a Míšou Čepovou. 5. místou ukořistila Hanka Vavříkovou a 6. skončila Mája Zemanová. Rovněž gratulujeme!

Kompletní výsledky turnaje mužů

Kompletní výsledky turnaje žen

Turnaj mužů kategorie „B“

24.2.2017: Vítězem únorového béčka se stala strahovská naděje Joseph White.

Kompletní výsledky turnaje

Turnaj mužů kategorie „A“ – 9. a 10.12.2017

Vítězem prosincového áčka se stal Jakub Solnický, který ve finále porazil Petra Martina v poměru 3:1 na sety. Souboj o třetí místo mezi Viktorem Byrtusem a Michalem Jadrníčkem vyzněl lépe pro prvního jmenovaného v poměru 3:0. 5. místo obsadil nejlepší hráč strahovského klubu Jaroslav Čech a 8. skončil Jakub Stupka.

Kompletní výsledky turnaje

První mužské áčko sezóny pro Mekbiba.

Ve dnech 23. a 24.9.2017 proběhl v našem Squashcentru úvodní áčkový turnaj sezóny. Z TOP 10 chyběli mezi přihlášenými Jan Koukal, Martin Švec a Ondřej Uherka. Turnaje se naopak zúčastnil Mohammad Al Sarraj figurující na 87. místě žebříčku PSA, pro letošní sezónu hájící barvy Squashclubu Strahov. Turnaj se vyvíjel víceméně podle papírových předpokladů až do čtvrtfinále, kde Viktor Byrtus porazil Jakuba Solnického a vytvořil semifinálovou dvojici s Danielem Mekbibem. Druhou dvojicí byli Mohammad Al Sarraj s Petrem Martinem. V neděli se do finále hladce probojovali Mohammad s Danem a v krásném zápase otočil Dan nepříznivý vývoj utkání z 1:2 na 3:2 a ukořistil první titul pro sebe. V zápase o třetí místo zúročil zkušenosti Petr Martin, který porazil Viktora Byrtuse 3:2 na sety.

Kompletní výsledky turnaje

Chcete si zarezervovat squashový kurt?